plasman vb

  plasman posle 4 kola  

procesiran 01.05.2017. u 19:42
nivo pristupa:  Bridž Savez Centralne Srbije
jačina: 11,86                 timova: 11

1.BonsistS298 Anna Lekova, stranac, 15, mp na turniru: 9,94
S297 Trayan Hristov, stranac, 15, mp na turniru: 9,94
S218 Boril Dobrodolski, stranac, 15, mp na turniru: 9,94
S320 Emilijan Gogev, stranac, 15, mp na turniru: 9,94
+114 imp    68,71 vp  
2.Vrnjačka Banja1175 Vladimir Nešić, nM, 16, V.Banja, mp na turniru: 4,62
1176 Dragan Stojković, nM, 16, V.Banja, mp na turniru: 3,99
2381 Boško Marinović, mk, 9, V.Banja, mp na turniru: 4,62
1067 Marko Mladenović, BV, 17, V.Banja, mp na turniru: 7,05
2527 Darko Radosavljević, Ik, 8, V.Banja, mp na turniru: 2,43
1205 Vladan Đorđević, kM, 13, V.Banja, mp na turniru: 2,43
+28 imp    50,02 vp  
3.Savski BG1100 Zoran Kocić, rM, 15, Savski, mp na turniru: 3,95
1051 Dušan Pešić, nM, 17, Savski, mp na turniru: 3,95
1085 Vesna Danilović, nM, 17, Savski, mp na turniru: 3,95
1044 Nebojša Bogdanović, BV, 18, Savski, mp na turniru: 3,95
+23 imp    47,71 vp  
4.Kalča1021 Vladimir Kalčić, ZV, 20, NBK, mp na turniru: 3,22
1059 Boris Altman, ZV, 21, C.Zv., mp na turniru: 3,22
1043 Vladimir Golubović, BV, 18, BTBK, mp na turniru: 2,66
1050 Vladan Tubić, nM, 17, C.Zv., mp na turniru: 3,22
1018 Dejan Jovanović, ZV, 21, C.Zv., mp na turniru: 0,56
+17 imp    43,87 vp  
5.Seniori1078 Ivica Kikić, nM, 17, NBK, mp na turniru: 1,50
1053 Slobodan Filipović, nM, 17, NBK, mp na turniru: 3,70
1084 Mihajlo Filipović, rM, 16, NBK, mp na turniru: 2,20
1065 Slaviša Marković, nM, 16, BK "2 TREFA" , mp na turniru: 3,70
1204 Mihajlo Milovanović, kM, 12, BK "2 TREFA" , mp na turniru: 3,70
+7 imp    41,25 vp  
6.BNS1142 Ana Brajović, nM, 16, BNS, mp na turniru: 1,48
1178 Stanko Milanović, kM, 13, BNS, mp na turniru: 1,48
1161 Žarko Mirković, mk, 12, Pancevo, mp na turniru: 1,04
1159 Zoran Lautaš, mk, 12, BNS, mp na turniru: 1,04
1153 Milka Sabljić, kM, 14, Zemun, mp na turniru: 0,44
2455 Olga Simić, nM, 16, Savski, mp na turniru: 0,44
+5 imp    40,12 vp  
7.Krokodili2636 Mira Janković, mk, 9, Dami, mp na turniru: 1,18
1125 Laurie Sherman, II, 7, BTBK, mp na turniru: 1,18
1282 Mirjana Ristić, --, 5, Dami, mp na turniru: 1,18
1297 Sofija Nikolić, --, 3, Dami, mp na turniru: 1,18
-15 imp    38,98 vp  
8.Juniori Srbija2721 Selena Pepić, nM, 13, NS1, mp na turniru: 0,45
2652 Jovana Zoranović, nM, 13, NS1, mp na turniru: 0,00
2544 Vuk Trnavac, nM, 16, NS1, mp na turniru: 0,45
2718 Stojan Važić, rM, 10, NSBK, mp na turniru: 0,45
2716 Stefan Velja, Ik, 8, NSBK, mp na turniru: 0,45
-5 imp    36,45 vp  
9.July1139 Julija Arsenijević, kM, 14, Centar, mp na turniru: 2,53
1105 Nikola Blagojević, kM, 14, Zemun, mp na turniru: 0,00
1107 Ivan Miletić, kM, 14, Zemun, mp na turniru: 0,00
1089 Mihajlo Nikolić, rM, 16, Savski, mp na turniru: 2,53
1080 Predrag Đurić, nM, 17, BK "2 TREFA" , mp na turniru: 2,53
1338 Slađana Đurić, kM, 13, BK "2 TREFA" , mp na turniru: 2,53
-29 imp    34,37 vp  
10.PovratakTim nije osvojio mp na turniru. Članovi tima:
1137 Beba Jevtović,   1404 Zagorka Jovanović,
1405 Mirjana Popović,   1143 Mirko Jevtović
-76 imp    23,55 vp  
11.BixilandTim nije osvojio mp na turniru. Članovi tima:
1213 Radmila Maksimović,   1320 Ljubisav Maksimović,
1052 Biljana Talijan,   1228 Bojana Banjac,
1209 Maja Janković
-69 imp    22,97 vp  

BSS